Predaj náhradných dielov nakladačov UNC 060 a Locust

Naša spoločnosť patrí k malému množstvu spoločností, v stredoeurópskom priestore, ktorá dokáže vyrábať náhradné diely vo vlastných dielniach. Preto u nás slovo „nemáme“, nahrádzame slovom „vyrobíme„.

5597DSC01661

 

Vďaka tomu, že sme pri výrobe nakladačov od jeho začiatku, vieme zaručiť maximálnu kvalitu ako aj výrobu náhradného dielu na mieru. Okrem toho, máme v tejto oblasti širokú paletu osvedčených dodávateľov, ktorých spoľahlivosť, je preverená rokmi spolupráce. Táto skutočnosť, vám zaručuje bezkonkurenčné ceny.

Predaj generálkovaných nakladačov UNC 060 a Locust

V dnešnej dobe, nie je jednoduché nájsť spoľahlivý a zároveň cenovo dostupný pracovný stroj. S nami, tento problém vyriešite, bez zbytočných starostí. Riešením, je kúpa nakladača po generálnej oprave. Tento nakladač, vychádza z našich dielní ako nový, no cenovo neporovnateľne výhodnejší. Taktiež, netreba mať obavy ani o technický stav nakladača, z dôvodu poskytovania záruky.

ba_orig_3273003067_stroje-a-naradie-stavebne-stroje-nakladac-unc-060

Predaj prídavných zariadení pre UNC 060 a Locust

Šmykom riadené nakladače sa dajú využiť ako multifunkčné pracovné nástroje, pre pomerne veľkú skupinu priemyselných odvetví. Kľúčom k úspechu je vlastníctvo prídavných zariadení, ktoré umožňujú vykonávať rôzne pracovné činnosti. Nie len že vám vieme tieto nakladače dodať, no poskytneme vám k nim aj rozsiahlu ponuku prídavných zariadení.  

OLYMPUS DIGITAL CAMERA